- doorgaan van de gesprekken tussen A.A. Kout met S. Wognum: doel het schriftelijk vastleggen van wat bekend is van Sint Pancras. - project voor leerlingen van de basisscholen met o.a. puzzeltocht a.d.h.v. historische gegevens o.l.v. J. van Baar - wandeltochten van 4 en 7 km. langs karakteristieke Sint Pancrasser locaties i.s.m. H. de Boer (De Oude Walnoot) - informatieborden bij belangrijke (historische) punten in Sint Pancras 11. Rondvraag. Mevr. Van Dijk meldt dat er foto's zijn, goed bewerkt en reeds digitaal opgeslagen bij het Regionaal Archief in Alkmaar, maar dat ze nog steeds niet gebruikt zijn. De voorzitter zegt toe hierover contact op te nemen met betrokkenen, inmiddels worden deze foto's door o.a. A. Bal voorzien van toepasselijke beschrijvingen in het systeem van het Regionaal Archief. Mevr. Geluk heeft 2 cadeautjes; een DVD met foto's van 2010 en een theelichtje van haar moeder uit de jaren '30. Ze meldt dat de fotografen beter op elkaar afgestemd moeten worden S. Wognum heeft 3 opmerkingen. Hij wil niet teveel poespas met de voor hem laatste lezing; vraagt of S. van 't Hof met haar museum ook naar het Witte Kruisgebouw gaat meeverhuizen. De voorzitter antwoord dat als het zover is een en ander wordt besproken in de te verwachten onderhandelingsfase. Als 3e punt vraagt hij medewer king van de Vereniging als het gaat om verhuizing van de Molenhoeve niet naar het Vroneterrein te laten gebeuren. De voorzitter antwoordt hierop met de mededeling dit eerst met het hele bestuur te willen bespreken, en zal daarna contact met de heer Wognum hierover opnemen. 12. Sluiting. De voorzitter dankt eenieder voor zijn/haar komst, belangstelling en inbreng en sluit de vergadering Na een korte pauze draait A. Bal films over de 1000-eilanden en over het wielrennen in Sint Pancras.

De Klin - Sint Pancras | 2011 | | pagina 19