Notulen Algemene Ledenvergadering 10 maart 2011 Aanwezig: 27 leden incl. bestuur; afbericht van A. Troostwijk, J. Wiedijk en A. Boomker. 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet ieder van harte welkom, met name de oud-bestuursleden de heren A. Brandsma, A Bal en S. Wognum. Vervolgens wordt de aanwezigen verzocht te gaan staan om de leden die in 2010 zijn overleden, en door de voorzitter worden genoemd, te herdenken. 2. Vaststellen agenda Onder punt 10 wordt toegevoegd het organogram van de vereniging 3. Mededelingen De voorzitter meldt dat het college van Burgemeester en Wethouders van Langedijk als accommodatie voor de Historische Vereniging het Witte Kruisgebouw zal voorstel len bij de Gemeenteraad. 4. Notulen van de Algemene ledenvergadering van 11 maart 2010 Deze worden vastgesteld met dankzegging aan de notulist. 5. Jaarverslag 2010 van de secretaris De secretaris leest vervolgens het jaarverslag 2010 voor en dit wordt goedgekeurd. 6. Financieel verslag De penningmeester licht een en ander toe en krijgt applaus voor het positieve eindsaldo van het financieel jaarverslag. 7. Kascontrolecommissie Deze bestond uit S. van 't Hof en G. van Vegten. De kascommissie stelt voor het bestuur te dechargeren, dit wordt door de Algemene Ledenvergadering overgenomen. S. van 't Hof blijft zitten en als nieuw lid wordt P. Schuit benoemd. 8. Bestuur Als nieuw bestuurslid wordt G. Ros-Ursem benoemd en geïntroduceerd aan de leden, over het 2e nieuwe bestuurslid is nog geen zekerheid. 15

De Klin - Sint Pancras | 2011 | | pagina 17