en vrouwen. Er kwam een band helemaal uit Stolwijk bestaande uit 5 muzikanten en 2 zange ressen en bij de ingang kregen alle vrouwen een roos aangeboden door twee knappe boeven, vermomd als heren, Klaas Rispens en Ton Mol. Er was zelfs een gast die kreupel binnenkwam, met zijn been in het gips, die een speciale verzorging nodig had en later op die avond dansend naar huis werd afgevoerd, met de handtekeningen van alle mooie vrouwen van het feest op zijn gipsen been. Ik (Ren Moolenaar) eindigde die avond in het ziekenhuis omdat een van de leden wat wild op zijn fiets was gesprongen en daardoor over de kop sloeg. Op de EHBO-afdeling van het ziekenhuis zagen we ook nog dat hij ook nog in de sloot had gelegen omdat het kroos precies tot aan z'n middel zat. Al met al een geslaagd feest. De volkstuinvereniging bloeide op en heel veel tuinlieden hebben in die jaren een mooie tuin gehad en veel verse produkten van eigen grond geteeld en gegeten. De kinderboerderij groeide met ons mee en we deelden veel lief en leed. Veel feesten hebben we gehad in de kantine, veel jaarvergaderingen en ook die van de Kinderboerderij Jong Leven. Veel voorzitters kwamen en gingen, ook het bestuur werd nog weieens gewijzigd. Nu 2 juli 2010 draait de vereniging West Beverkoog nog prima. Soms een kleine wachtlijst voor een eigen tuin maar meestal komt men snel aan de beurt. Kom eens kijken als u belangstelling heeft. Wij zijn alle middagen open (de Konkelboet) van 14.00 tot 16.30 uur. Ton Mol/Ren Molenaar

De Klin - Sint Pancras | 2010 | | pagina 87