Met excuus lil onze vorige uitgaven van de Klin hebt u natuurlijk al gelezen dat wij soms fouten maken, en dat vinden wij best jammer. Erger is nog dat wij zelf tot het besef zijn gekomen dat het wel vaker zal voorkomen. Zo ook weer in Klin nr. 24. en in de jubileumkalender 2010. Al de door u gemelde fouten worden door ons gewogen en besproken en soms slaan wij ons tegen het voorhoofd en mompelen: hoe hebben wij dat kunnen doen. De meest storende fouten waren: Klin 24: Op pagina 35 zijn de teksten met namen bij de foto's verwisseld. De Jubileumkalender 2010: Zeer veel positieve reacties en daar zijn we blij mee. Het wordt echter veel te kostbaar om dit elk jaar te doen. Toch hebben wij ook hier enkele steken laten vallen. Zo stond er bij de foto van de maand november dat de foto uit de jaren 60 was, doch wij zijn de heer Kloosterboer erkentelijk voor de mededeling dat dit het Sint Katrijn feest betreft uit de jaren (begin) 50. Tevens weet hij de namen nog van zijn klasgenoten op die merkwaardige dag nl: Kees Wagenaar; Aart den Hartigh; Klaas Klijn; Jaap v.d. Molen; Anne Dikkerboom en Johan Groen. Bij week 23 staat Juli genoemd, maar dat is natuurlijk Juni. De Voorjaarskrant: Schenking fam. Goosensen, Acacialaan: albums met sigarenbandjes i.p.v. postzegels. Pancrassers onder de wapenen in de tropen 1946 - 1962: Het bleef ons niet bespaard. Ondanks de inzet om de tekst en de foto's zonder onjuiste gegevens weer te geven, zijn er tóch enkele correcties nodig. Onze excuses daarvoor! Op pagina's 23, 24 en 163 staat vermeld dat Jaap Volger half maart 1947 in Indië aankwam. Dat is onjuist. Hij vertrok op 12 februari 1949 met de Kota Inten naar de Oost. Op 13 sep tember 1950 keerde Jaap terug met de Zuiderkruis en niet met de Sibajak. Jaap was dus geen 3,5 jaar, maar 1,5 jaar in Indië. Pagina 61: Groepsfoto: v.l.n.r. Jan Ploeg, onbekend, achteraan Jaap Glas, Jaap Olie en Piet Kossen. Pagina 86: De geboortedatum van Jo Bijpost moet zijn 28 augustus 1925. De naam van zijn moeder was Anne Meijering. 5

De Klin - Sint Pancras | 2010 | | pagina 7