voor de serie- en nederlaag wedstrijden werd in totaal 90,- aan prijzen geleverd door de firma Slier uit Rot terdam. De graveerkosten van de diverse prijzen bedroegen 5,55 aan materiaal werd zeer wei nig uitgegeven, 'hiervoor is een woord van dank aan de commissarissen van het ma teriaal de heren Jac. De Graaft en Cor Oud wel op zijn plaats' vermelden de verslagen. Volgens de penningmeester 'ging de contributiebetaling in 1926 uitermate slecht, en hij zegt niets te weinig, als hij het schandalig noemt'. 'Dat is de grootste knoei van de vereniging, het gebonden zijn aan spelers, die geen 15 cent per week voor de vereniging over hebben'. Toch vindt hij, dat de vereniging er, in vergelijking met voorgaande jaren, betrekkelijk goed voorstaat. Verder hoopt hij dat de vereniging een jaar van geluk tegemoet mag gaan. Tot zover de vereniging en zijn leden. Maar hoe ging het met de voetbal? Ook hierover wordt melding gedaan in de jaarverslagen. In 1926, bij het opmaken van het jaarverslag 1925, laten de verrichtingen van het le en enige elftal van S.D.W., wat uitkomt in de tweede klasse C wel veel te wensen over. Ze staan namelijk onderaan. Een jaar later is er geen reden tot klagen. Het spelpeil van de laatste wedstrijden was zelfs van dien aard, dat we verheugd mogen zijn, waarmede tevens de plaats die we op de ranglijst in klasse 2c bezetten verband houdt. Indien de laatste wedstrijden nog gewonnen worden, zullen we vrijwel in het midden eindigen. Dit mogen we, mede gezien de stand van verleden jaar, als een succes zien. Tenslotte hoopt de penningmeester, 'dat de vereniging dit jaar, 1927, een feestavond moge geven en kan geven, die alle voorgaande feestavonden in gloed en luister zal mogen overtreffen'. Arie Wester en Cor Visser N.B. Arie Wester was in het bezit van deze jaarverslagen van de voetbalvereniging S.D.W. Samen hebben wij er dit artikel van gemaakt. Helaas heeft Arie de publicatie van het artikel niet meer mogen meemaken. Hij overleed in september 2004. Cor Visser Het huidige café 'Rust Wat' waar tegenover het voetbalveld van SDW gelegen was. 66

De Klin - Sint Pancras | 2010 | | pagina 68