Sponsoring: Dit vergroot de betrokkenheid van het bedrijfsleven bij de vereniging. Jan Bijpost heeft voor Koedijk bedrijven aangeschreven. Dit gaat om minimaal 4.000 tot 5.000 euro. Rabo cultuurfonds ondersteunt de verenigingen; zij blijven wel zelfstandig. De nadruk moet gelegd worden op maatschappelijk verantwoord ondersteunen. Het vergt tijd en vraagt om netwerken. Vaak worden geen tegenprestaties gevraagd. Iedereen heeft zijn eigen netwerk. De vergadering is wat huiverig voor advertenties, maar vermelding in het redactionele deel in de Klin is ook een mogelijkheid. Jeugd: Plannen bestaan voor een eigen rubriek in de krant, gedacht wordt aan een jeugd- bestuur. Het idee om scholen een eigen camera te geven wordt gedeeld door de vergadering. Door enkele onvoorziene omstandigheden is dit vorig jaar nog niet gerealiseerd. Dit gedeelte van de vergadering wordt beëindigd met het overhandigen van een mooi bloemstuk aan de afgetreden bestuurders. 9. Rondvraag. Mary Geluk geeft compliment aan de Klin en de kranten en de website van Koedijk. Zij mist de verenigingen Da Capo en de Sjoelvrienden in het overzicht van verenigingen. Zij stelt voor vergaderingen te openen met een moment van stilte om de overleden leden te herdenken. Joop den Haan vraagt om een superactief beleid bij het innen van contributie. Marius Verkroost vraagt foto's op cd-rom te zetten en te verkopen. We zijn daar een beetje angstig voor. We moeten het downloaden onmogelijk maken. Siem Wognum heeft 7 lezingen gehouden. Op 20 maart 2010 komt er een, of mogelijk twee lezingen in de Witte Kerk. Simon en Anton gaan erover praten met de Vrienden van de Witte Kerk. Siem en Ger van Dijk gaan een boek maken over de tuinbouw. De financiering is al geregeld en de werkzaamheden zijn al begonnen. 10. Sluiting. De voorzitter sluit de vergadering. Na de pauze vertelde de heer J. v.d. Ham met dia's over zijn leven in en rondom Sint Pancras. 13

De Klin - Sint Pancras | 2010 | | pagina 15