Notulen algemene Ledenvergadering 11 maart 2010 Aanwezig: 16 leden, de bestuursleden Bram Kout (voorzitter), Jacoba Bruntink (penning meester) Siem Wognum (vice-voorzitter), Ger van Dijk, Charles Barten, Anton Bal (afgetreden) en Arnold Troostwijk (secretaris-notulist) en de kandidaat-bestuursleden: Gert Leijen, Peter Tergau en Jan Steltenpool. Afbericht van: K.C. Barten, mevrouw. B. Breed, G. Kalverdijk, mevrouw A. Kloosterboer, M. Roquas, mevrouw H. Wijn, mevrouw Van den Bos, J. Van Maarschalkerweerd, mevrouw. A. Toret, mevrouw. G. Ros, L. Van der Woude, A. Brandsma. 1. Opening. De voorzitter heet iedereen welkom en wil de agenda uitbreiden met punt 6a: benoeming van een erelid. 2. Notulen van de ledenvergadering van 12 maart 2009. Deze worden vastgesteld met de opmerking dat de gift afkomstig was van A. Destrée. 3. Jaarverslag 2009 van de secretaris. Dit wordt goedgekeurd. De heer Oud vraagt zich af, of de afgebeelde fanfare op de kalender uit linkshandige musici bestond, kortom de foto was omgedraaid. Het jaarverslag komt in Klin 25 en op de website. 4. Financieel verslag. De penningmeester licht het toe: De extra krant is samengesteld om de nieuwe redactie niet te lang te laten wachten om haar bekwaamheid te tonen. De extra Klin was een iets te zware opgave voor de kas. De kalender was duurder dan begroot, maar heeft ook meer opgebracht, was kostendekkend. De postbus wordt opgeheven in juni 2010. De vrijwilligersbijeenkomst blijft gehandhaafd om te laten zien dat wij onze vrijwilligers zeer op prijs stellen. De financiële stukken worden door de vergadering goedgekeurd. 5. Kascontrolecommissie. Deze bestond uit de heren Gert Leijen en Peter Tergau. Peter Tergau zegt namens de commissie dat de kas en de administratie goed verzorgd zijn. Het ver mogen is afgenomen, vooral door de drukkosten van Klin 24 die niet begroot waren. Hij stelt décharge voor en dit wordt algemeen aanvaard. Daar de heren Tergau en Leijen bestuurslid worden, zijn er deze keer twee vacatures. Deze worden vervuld door de dames Van Vegten en Van 't Hof. 6. Bestuur. Er treden dit jaar vijf bestuursleden af. Het officiële afscheid zal plaats vinden tijdens de jubileumreceptie. De voorzitter is blij, dat de aftredende bestuursleden actief in de vereniging willen blijven. Onze nestor, Siem Wognum wil in de toekomst graag af en toe nog eens bij het bestuur binnenlopen. Hij en Anton Bal hebben een groot stempel op de diapre sentaties gedrukt, uiteraard samen met vele anderen. Deze presentaties worden door jongeren overgenomen en ze zullen anders worden, maar Siem en Anton weten zoveel van het dorp, dat men nooit helemaal om hen heen kan. Anton en Siem blijven de foto's verzorgen en er

De Klin - Sint Pancras | 2010 | | pagina 13