Met excuus In onze vorige uitgaven van De Klin hebt u natuurlijk al gelezen dat wij soms fouten maken, en dat vinden wij best jammer. Erger is nog dat wij zelf tot het besef zijn gekomen dat het wel vaker zal voorkomen. Zo ook weer in De Klin nr. 23. Al de door u gemelde fouten worden door ons gewogen en besproken en soms slaan wij ons tegen het voorhoofd en mompelen: hoe hebben wij dat kunnen doen. Dan noteren wij de grote fouten in de computer en willen daar later op terug komen, zodat u weet dat wij lering trekken uit fouten in het verleden en leren voor de toekomst. Helaas is onlangs de belangrijkste computer met alle gegevens voor De Klin gecrashed en is alles verloren gegaan (geen dummy gemaakt, dom hè). Wij gaan dus nu op ons geheugen af bij het melden van geconstateerde fouten, maar wees niet boos als onverhoopt uw reactie er niet bij staat. Wat wij fout deden: Klin nr. 23: Blz. 38 Geen foto van een gasfornuis, maar het is natuurlijk een AGA kolenkachel. Blz. 113 Bij de foto moet staan: Klaas Madderom Jr en Rie (Henderika) Madderom Borra Blz. 114 Tieneke moet zijn Tineke Blz. 117 Bij de bovenste foto moet staan: Tulpentrekken: Klaas Madderom sr. met Trijntje Strooker' Blz. 121 Bij de eerste foto moet (opnieuw) 'Tineke' staan i.p.v. Tieneke. Blz. 149 Hier staat onder de foto als geboortejaar 1940. Dat moet echter zijn 1938 zoals dat wel in de tekst staat. En dan de kalender die wij uitgaven ter viering van ons 25 jarig bestaan in 2010, daarin staan enkele taalfouten en ook de aanvang van de langste dag is verkeerd. Zelfs bij week 23 staat Juli in plaats van Juni. Sorry. Wellicht hebben wij nog wat vergeten. Blijft u echter goed en kritisch lezen want De Klin blijft interessant en het is een goede geheugentest voor uw feiten- en taalkennis. De redactie 4

De Klin - Sint Pancras | 2009 | | pagina 6