ging uit de 4e klasse KNVB. Het bespelen van het B-veld bezorgde het bestuur de eerste jaren een heikel agendapunt: klachten van aanwonende .Jonker, die geen ballen op zijn erf duldde. Hij wilde een hek, maar dat kon Vrone niet betalen. De burgemeester werd ingeschakeld, maar intussen bleven de ballen in Jonkers tuin ploffen. 'Men besloot', aldus de notulen van 28 februari 1949, 'te zullen zorgdragen voor een volwas sene in bedoelde tuin tijdens de wedstrijden'. Dat hielp blijkbaar, want volgens de notulen van een half jaar later had Jonkers aversie tegen de SV plaatsgemaakt voor 'een lankmoedige houding'.Als blijk van waardering bood het bestuur hem een doos sigaren aan. Ook veldverhuurder Wit had klachten over ballen op zijn erf. De Vronianen moeten in die dagen over een fabelachtige traptechniek hebben beschikt, want mogen we de notulen geloven dan zeilden de ballen Wits schutting overom vervolgens 'via de voorruil'koers te zetten richting keuken. Die ballen waren trouwens niet het enige punt van wrijving met de huurbaas. Zijn op de velden grazende schapen bezorgden het Vrone-bestuur heel wat meer hoofdbre kens. De schapen hielden het gras lekker kort, maar ook voor Wits kudde gold dat verande ring van spijs deed etemde aanplant van het A-veld moest er ook aan geloven. Bovendien:wat er bij de mekkerende viervoeters aan groenvoer inging, kwam er in andere vorm en kleur ook weer uit, op het veld maar ook op het betonnen platje rondom de nieuwe kleedkamers. Aspiranten 1934, staand vJ.n.r. P. Wijdenes, C. de Koning, N. Wiedijk, D. Ruys, S. Zeegers, A Groot, K Termaat. Knielend: D. Volger, G. Goezinne, K. v. Bodegraven, A Wognum. W. Ruys en M. Schuit.

De Klin - Sint Pancras | 2009 | | pagina 14