a. Met excuus. Waar gehakt wordt vallen spaanders, hoe zorgvuldig wij ook trachten te werken.Vaak betreft het kleine storende foutjes die tijdens het overzetten van de tekst opeens ontstaan en die aan de controle ontsnappen. Voor het grotere werk hebben wij gelukkig onze eindredacteur, een neer landicus, die als een strenge meester al de bijdragen van de redacteuren en schrijvers beoordeelt en corrigeert. Vaak zijn dat spellingfouten of is het taalgebruik niet goed.Toch slipt hier ook wel eens wat door. Storend is het als de feiten niet kloppen. Als dat gebeurt dan krijgen wij in de regel wel een berisping van de lezers en willen wij graag het boetekleed aantrekken en de juiste lezing in de volgende uitgave vermelden. Zo kregen wij ook nu weer enkele correcties door die wij -natuurlijk met onze excuses- hieronder recht willen zetten: - Onze krant van maart 2005, tweede jaargang nr. 1Heel storend is de fou tieve naamsvermelding van een onzer huisartsen. Wij schrijven Hr. Sonneveld, maar dat moet natuurlijk zijn Hr. Zonneveld. En Dirk de Koning moet natuurlijk zijn Dirk Koning. Ook schreven wij in de krant over de aardappel dore, wat natuurlijk moet zijn Doree Wij schreven op blz. 32 van Klin nr. 19 dat de heer Kroonenburg zich des tijds oud begon te voelen en om ontslag vroeg. Dat is onjuist. Zijn gehoor werd slechter waardoor hij tenslotte op 1 mei 1980 afgekeurd werd en zijn ambt moest neerleggen. - In Klin nr. 19 van 2004 staat het verhaal van de ruim 100-jarige Piet de Kraker. Wij schreven dat Piet ook 6 jaar in de Raad had gezeten voor de PvdA. Dat zouden ze wel willen bij de PvdA, maar het was echter voor het C.H.U. Hij woonde ook niet in de Grenshoeve maar in verzorgingshuis Buiten Zorg in Zuid-Scharwoude, waar wij hem destijds bezochten. Intussen heeft hij zelfs bij zijn verjaardag bezoek gehad van onze waarne mend burgemeester mevr. Van Kampen. Helaas is Piet de Kraker dit jaar overleden. Op blz. 30 maken wij een fout in de tijd want het Zuideinde was al bij Sint- Pancras voordat Kabelrijs en Moerverweg er kwamen. 4

De Klin - Sint Pancras | 2005 | | pagina 8