75 de prijs van de witte kool de stand van de economie bepaalde, werd een aantrekkelijke woongemeente. Hopelijk behoudt in elk geval de kern van het dorp zijn "gezicht" en blijft de verstedelijking voor altijd visueel op een afstand Ik ben er trots op dat de familie Middelburg 70 jaar lang deel heeft uitge maakt van het wel en wee van St. Pancras. En gelukkig is er toch weer een Middelburg aan de Bovenweg waar de koffie klaarstaat als wij zo nu en dan langskomen om te zien of de Witte Kerk nog ongeschonden op dezelfde plaats staat. Is het Bullenpad er trouwens nog? Rein J Middelburg St. Germain les Corbeil (Frankrijk) Middelburg@ wanadoofr WIE IS WIE OP DE FOTO'S? i-12. Burgemeester Kroonenburg, maar wie is het meisje? i- 15. v.l.n.r.Cor Kloosterboer,Piet bakker,Burgemeester C.K.Kroonen -burg, Jb. De Vries, Cor Middelburg, de heer Timmerman (van de meelfabriek in Alkmaar), mevr. D. Volkers-Kuijper, Jan van Cam- pen (eerste bewoner). i- 13. v.l.n.r. Cor Kloosterboer, Jb. De Vries, Cor Middelburg, Burge meester C. K. Kroonenburg, Piet Groen, M Mevr. D. Volkers- Kuijper, en???? i- 16. Heropening van de opnieuw gebouwde Molenhoeve: Mevrouw (Cor) Madderom en Mevrouw Middelburg-Waterdrinker. i- 4 Bijgevoegd document aan het begin van de tweede wereld oorlog. Gedateerd 11-5-1940 (1 dag na de Duitse inval!) voor toestemming om iemand op de motorfiets vanuit Bergen te ver voeren. i-5 Aan het einde van de oorlog.Toestemming om de (kennelijk nog niet geheel opnieuw drooggevallen) Wieringermeer in te gaan.

De Klin - Sint Pancras | 2005 | | pagina 79