c. Jaarverslag 2004. 9 Het vorige jaar was voor onze vereniging een druk jaar. Veel initiatieven in het kader van het vijfjarenplan kwamen tot ontwikkeling. Zo verscheen halverwege het jaar een huis-aan-huiskrant met mededelin gen over onze vereniging en over wat wij aan het doen waren. Deze krant is zo goed ontvangen, dat wij besloten hebben hiermee door te gaan. Een belangrijk onderdeel van de krant was een grote bon, waarmee men zich kon aanmelden als lid van de historische vereniging.Velen hebben van die gelegenheid gebruik gemaakt. Een aantal mensen is doorgegaan met het bewerken van ons foto- en diabe stand, zodat dit in de toekomst via de computer te raadplegen wordt. Ook het knipselarchief wordt toegankelijk gemaakt. Wij zijn heel blij, dat een groot aantal mensen zich gemeld hebben voor vrijwilligerswerk, zoals het verzamelen van gegevens en het schrijven van artikelen voor de Klin, het bezorgen van de Klin en het helpen bij de digi talisering. Wij streven er namelijk naar, dat de Historische Vereniging Sint- Pancras een vereniging van en voor zoveel mogelijk leden is. Daarom, vrij willigers, hartelijk bedankt! We kunnen er nog meer gebruiken. Wij zijn erg blij, dat het ons vorig jaar toch gelukt is, een Klin uit te brengen. Daar zag het een tijdje niet naar uit. Ook hiervoor geldt: de redactie streeft ernaar, dat de Klin van en voor alle leden is. De Klin werd vorig jaar tegelijk met onze eindejaarskaart bezorgd. Mis schien maken we daar wel een gewoonte van, omdat dit porto en werk bespaart. Door de brand in Dorpshuis De Geist was het in 2004 helaas niet mogelijk, een dialezing te organiseren. Nu De Geist herbouwd is, gaan we daar wel weer mee door, want het is een belangrijk onderdeel van het werk van onze vereniging. Wel zijn er wat diavoorstellingen gehouden op verzoek van organisaties en instellingen. Wij bedanken alle ondernemingen en personen die ons op een of andere wijze gesponsord hebben en natuurlijk ook iedereen die ons van gegevens in welke vorm ook heeft voorzien.

De Klin - Sint Pancras | 2005 | | pagina 13