Wel moet nog worden vermeld dat we geregeld worden verrijkt met foto's en andere zaken uit het verleden van St. Pancras. Dat we dit bijzonder op prijs stellen, zal zonder meer duidelijk zijn. Eveneens memoreren we de medewerking, die we steeds krijgen zowel van leden als van niet-leden. Als één van ons, die niet met name genoemd wil worden, ergens aanklopt met zijn stereotiepe vraag: "Wij zijn van die Vereniging Oud Sint-Pancras en we zouden U graag iets willen vragen, mag dat is steeds de eerste reactie van de aangesprokene: "Wat zou ik nu weten dat jullie niet weten", maar steeds blijkt dat de ondervraagde dames en heren meer weten te vertel len dan ze aanvankelijk dachten en ons aardig op weg weten te helpen Iets dergelijks gebeurde op de ledenvergadering. Daar werd meegedeeld dat we dit jaar in de Klin iets over de medische geschiedenis van St.Pancras willen vertellen. Prompt was de eerste reactie: "Wat kun je daar nu van zeg gen Even later kwam Jaap van Beek uit Nieuwe Niedorp op de proppen met een zeer waardevolle aanvulling over een Pancrasser chirurgijn, die ca. 2 eeuwen geleden de zieke inwoners van ons dorp van dienst probeerde te zijn Van Beeks aanvulling is in deze Klin te vinden. Tenslotte: Er zijn van alle eerder verschenen Klins nog exemplaren voorradig. De nummers 1, 2 en 3 kosten 2,50 per exemplaar, de nummers 4t/m9 ƒ5, - per ex en Klin 10 t m 12 10,- per stuk. AB 5 Lange tijd was hij zondagsschoolonderwijzer. Hij had 3 zonen: Cor Jaap en Klaas. Cor woonde in het huis waarin nu Cees Stam woont, Jaap in dat van Jan Strijbis en Klaas in dat van Van Winsum

De Klin - Sint Pancras | 1998 | | pagina 9