voor revisie van hun vonnis, dan komt men er niet door te schelden op justi tie, politie, bourgeoisie en maatschappij 129 20 November. Oudorp. De heer J. Blom alhier is bij de verkiezing den 17- den ten raadhuize van St. Pankras gehouden, met algemeene stemmen her kozen als lid van het bestuur over den polder Westbeverkoog. 30 November. St. Pankras. Uit 10 sollicitanten naar de vacante betrekking van onderwijzer aan de openbare school in deze gemeente zijn op voor dracht ter benoeming geplaatst de heeren H. Hiddink, Markeloo; J.A. V. Beelen, Katwijk; en C. Vennik Kzn te Limmen. 2 December. St. Pankras. De raad der gemeente benoemde in zijne verga dering van den 29 tot onderwijzer aan de openbare school den Heer H. Hiddink te Markeloo. Te Broek op Langedijk heeft de aldaar gevestigde Landbouw- en Handels- ver eeni ging eene vergadering gehouden welke door 83 van de 6 a 700 leden werd bijgewoond. Algemeen achtte men het in het belang der vereeniging afdeelingen te vor men. In dien zin werd besloten en zoo spoedig mogelijk zal daartoe worden overgegaan door de verschillende Langedijker dorpen, Koedijk, Warmen- huizen, Heer-Hugowaard, enz. Ook werd nog eens herinnerd aan het besluit van 25 Juni l.l. om met 1 Ja nuari a.s. de overtallen in den handel af te schaffen. Er werd overeengeko men gezamenlijk pal te staan tegen de enkele kooplieden die ook na 1 janu ari nog 112 voor 100 eischen. 4 December. St. Pankras. De heer Hiddink teMarkeloo, benoemd tot on derwijzer te Doetinchem en te St. Pankras, heeft de benoeming te Doetin- chem aangenomen en voor die te St. Pankras bedankt. 11 December. St Pankras. Ten gevolge van het bedanken van den heer H. Hiddink is den raad dezer gemeente eene nieuwe voordracht aangebo den ter benoeming van een onderwijzer, bestaande uit de heeren J.A. van Beelen, Katwijk; C. Vennik Kzn. te Limmen; en P. Ooijkaas, Alkmaar.

De Klin - Sint Pancras | 1998 | | pagina 133