Kroningsfeesten, 'u Waterdichte Dekkleeden Jb. FORTUIN Bz .'KAASMARKT. ALKMAAR. Wegens eene vacature in den gemeenteraad was tegen 15 eene verkiezing uitgeschreven. Twee candidatenlijsten werden ingeleverd. Dientengevolge zal op Maandag 25 eene stemming plaats hebben tusschen de heeren G. Miessen en J. Schuit. 29 juli De tuinders van de Langedijk maakten eindelijk een afspraak over een 'lang hangende quastie'. Bij verkoop moesten de tuinders steeds iets meer leveren dan op papier werd aangeboden. Aangeboden werden 100 rode kolen geleverd werden 100 10 extra. Afgesproken was dat per 1 januari 1899 gestopt zou worden met het leveren van de zgn toetallen. St.Pankras. Den 25 werd hier met 65 van de 95 uitgebrachte stemmen de heer J.Schuyt tot raadslid gekozen G. Miessen verkreeg 27 stemmen. 31 juli. St. Pankras. Benoemd tot hoofd der eerlang alhier te openen school voor bijzonder onderwijs de heer J. ten Hoeve te Alfen aan de Rijn. 3 augustus. Te Langedijk kwam de bloemkool aanvoer op gang. In de laat ste week van juli werden 85 .000 aangevoerd. Eveneens 20.000 bos wortelen en 1700 bos uien. In de provincie Utrecht heeft een bloemkweker een halve bunder ingezaaid met goudsbloemen en daarnaast heeft hij een halve bunder oranje kleurige Afrikaantjes staan Bedoeling is de bloemen in de kroningsweek te leveren. St Pankras. Bij het laatst gehouden examen van de onderwijzers is ge slaagd voor de hoofdacte de heer D. v. d. Sluis, onderwijzer alhier. Voor de vacante betrekking van onderwijzeres aan de openbare school in deze gemeente hebben zich 24 sollicitanten gemeld. In 1895 was er voor dezelfde betrekking slechts eene sollicitant. 120 ln elke afmeting TE KOOI» of TB HUUR mits tijdige bestelling bfl K M

De Klin - Sint Pancras | 1998 | | pagina 124