Verenigingsnieuws De school in de Buiskoolstraat Baas over veel neerslag. Angst uoor de Noordzee? Lezing Het lijkt nog ver weg, maar de zomer is zo voorbij. Om de herfst in te luiden is onze eerste lezing getiteld: De lezing zal gehouden worden door de populaire spreker L. Bregman die bij zijn vorige lezing een overvolle zaal trok. De lezing wordt gehouden in de Groenling op 25 september om 20.00 uur en is voor leden uiteraard gratis. Stadswandeling Voor de stadswandelingen, waar regelmatig vraag naar is, kunnen we nog wel een paar gidsen gebruiken. U wordt uiteraard niet onvoorbereid voor de leeuwen geworpen maar degelijk geïnstrueerd. De instructie voor nieuwe gidsen wordt verzorgd door F. van Zwam die hier een speciale documentatiemap voor heeft ontworpen. Na een of meer keren meelopen kunt u zelfstandig aan de slag om te ervaren dat het een uiterst boeiende en dankbare bezigheid is. U kunt zich opgeven bij de secretaris. Website Voor de website is een beheerder gevonden. Zo snel mogelijk zullen interessante historische gegevens over Schagen via internet beschikbaar komen. U kunt de vorderingen volgen op www.geschiedenisbank-nh.nl. De heer J. Komen van de Loet schrijft ons dat hij als kind getuige is geweest van de werkzaamheden aan de ramen. Hij woonde toen aan de Buiskoolstraat 17 en was een paar dagen ziek. Het zakken van de ramen en het plaatsen van de speelse betonfiguren die met rode verf werden ingevuld, waren een welkome afleiding voor de zieke. Verzoek aan BFtW Het verenigingsbestuur heeft schriftelijk aan B&W gevraagd om zorgvuldig met de versiering om te gaan en hier mogelijk een nieuwe bestemming aan te geven. 2

Kakelepost - Schagen | 2003 | | pagina 4