Uitnodiging Wie doet er mee? AGENDA 1. Opening Tot op hoge leeftijd schreef Jan Buisman zijn graag gelezen artikelenreeks 'Op klompen door Schagen'. Verschillende artikelen zijn gebundeld en in boekvorm verschenen. Het eerste boek was natuurlijk getiteld: 'Op klompen door Schagen'. Jan Buisman Al geruime tijd loop ik rond met plannen om de geschiedenis van het Cabaret van wijlen Jan Buisman te boek te zetten. Het is er - mede door het nieuwe Slot Schagen - tot op heden niet van gekomen. Dit Cabaret was indertijd een begrip in deze omgeving. Het was zelfs diverse keren op de radio te beluisteren en er bestaan zelfs een paar geluidsopnamen van. Dankzij de familie Buisman beschik ik over vrij veel informatie. Het materiaal is echter nog niet geordend en naar mijn idee ook nog niet volledig. Het bestuur uan de Historische uereniging Schagen en omstreken nodigt de leden uit uoor de jaarvergadering. Deze zal worden gehouden op donderdag 10 april 2003 in 'De Groenling', Johan Vermeerstraat 1 te Schagen. Aanvang 20.00 uur. 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Verslag van de jaarvergadering 2002 4. Jaarverslag secretaris 5. Financieel overzicht 2002 6. Begroting 2003 7. Verslag van de kascontrolecommissie 8. Verkiezing kascontrolecommissie 9. Bestuursverkiezing 10. Rondvraag 11. Sluiting Pauze Na de pauze urordt door de heerJ.J. Kaldenbach een lezing gehouden over genealogie. De toegang uoor leden is gratis, andere belangstellenden betalen €2.25 Ik vind de klus te groot voor één persoon en zoek een medestander. Het zal er echter zeer binnenkort van moeten komen. Hebt u hier wel zin in, meld u dan! Fred Timmer, tel. 0224-215261 De Historische Vereniging op het internet De Provincie Noord-Holland heeft subsidie verstrekt voor de ontwikkeling van een websi te voor alle historische verenigingen in de provincie. De uitvoering van dit project is opgedragen aan Museaal Historisch Per spectief Noord-Holland (MHP). Sinds januari is de website in de lucht en te vinden onderwww.geschiedenisbank-nh.nl. De geschiedenisbank is gekoppeld aan de grote digitale beeldbank van het Rijksarchief in Noord-Hollandwww.beeldbank-nh.nl en aan de sites van archieven, musea en erfgoed instellingen in de provincie. Voor elk van de meer dan honderd historische verenigingen in Noord-Holland is in de Ge schiedenisbank een eigen homepage met een aantal internetpagina's beschikbaar die door de betreffende vereniging zelf beheert moet worden. Voor het beheer is geen specifieke kennis van internet nodig en is op verschillen de manieren praktische ondersteuning beschikbaar. Het bestuur zoekt enkele leden die samen en in nauw overleg met het dagelijks bestuur het beheer van de website op zich willen nemen. Als u in het bezit bent van een moderne com puter met internetaansluiting kunt u mee doen. Nadat de eerste opzet is gemaakt wordt het een kwestie van bijhouden. Naar schatting kost dit slechts enkele uren per maand. U kunt zich opgeven bij de secretaris. 2

Kakelepost - Schagen | 2003 | | pagina 4