Verslag van de secretaris Aftredend en herkiesbaar zijn de leden van het dagelijks be stuur: Henk Hulshof (voorzitter), Fred Timmer (vice-voorzitter), Margreet Stet (sekretaris), Maikel Gielens (penningmeester). Zij worden in funktie herkozen. Aftredend en herkiesbaar zijn de leden van het algemeen be stuur: Jan Eichhorn, Arend Grijsen, Niek Groof, Arie Kapitein, Maijorie Pigge, Arie Pijper, Ruud van de Pol, Wiecher Zwerus. Zij worden bij akklamatie herkozen. De voorzitter feliciteert de bestuursleden met hun herverkiezing en spreekt de hoop uit dat het bestuur in het komende jaar even prettig zal samenwerken als in het afgelopen jaar. De voorzitter deelt mee dat de vereniging een van de twee loka len van het gebouwtje achter de Nico Tinbergenschool aan de Kievietlaan gratis van de gemeente Schagen in gebruik heeft ge kregen. Aangezien het lokaal lange tijd in gebruik is geweest als opslagruimte, moet er nogal wat aan gebeuren. Bestuursleden zijn iedere zaterdagochtend al hard bezig met het schilderen en opknappen van het verenigingsgebouw. De voorzitter hoopt dat er leden zijn die af en toe een zaterdagochtend willen helpen. 10. Rondvraag en sluiting Van de rondvraag wordt geen gebruik gemaakt. Niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter om 21 uur de vergadering. Na de pauze zal Joop Schouten een lezing houden over de Scha- ger Kermis. 8. Bestuursverkiezing 9. Verenigingsgebouw (ingebracht agendapunt) 4 BESTUUR Het Algemeen Bestuur kwam 5 maal bijeen evenals het Dagelijks bestuur. Het bestuur was op 1 januari 1993 alsvolgt samengesteld: H. Hulshof voorzitter F. Timmer vice-voorzitter G.M. Stet secretaris M.W.J. Gielens penningmeester leden: J.P. Eichhorn A. Grijsen N.J. Grooff, A. Kapitein M.C. Pigge A. Pijper R.J.M. v.d. Pol W.G. Zwerus.

Kakelepost - Schagen | 1994 | | pagina 6