Van de voorzitter 1 In deze "Kakelepost" treft u de uitnodiging aan voor onze jaarvergadering. Op de agenda staan de gebruikelijke punten zoals jaar verslag, financieel verslag met de begroting, de versla gen van de diverse werkgroepen en de bestuursmutaties De functie van secretaris komt vacant, de andere zitten de bestuursleden zijn allen aftredend en herkiesbaar. Helaas heeft Margreet Stet gemeend te moeten stoppen met haar functie als secretaris van onze vereniging. Mar greet heeft drie jaar deel uitgemaakt van het bestuur en steeds de functie van secretaris bekleed. Ik wil je vanaf deze plaats alvast hartelijk bedanken voor alles wat je voor de vereniging hebt gedaan. Ook de overige bestuursleden en medewerkers bedank ik voor de prettige manier van samenwerken in het afgelopen jaar en voor het vele werk dat zij voor de vereniging hebben gedaan. Ik hoop dat we op de jaarvergadering een nieuwe kandi daat voor het secretariaat kunnen voordragen. Ons eigen gebouw aan de Kivitlaan is nu practisch klaar. Het bestuur en werkgroepen vergaderen al in het eigen home In het voorjaar zullen we het officieel openen. De buren "de archeologen van Schagen" en wij dus, houden dan op een zaterdag "open huis". Leden en belangstellenden kun nen dan zien waar beide verenigingen zich mee bezig houden. De allernieuwste aanwinsten kunnen dan tevens bezichtigd worden. De lezing in januari werd prima bezocht en er was veel respons vanuit de zaal, daardoor ontstond er af en toe een levendige discussie, hetgeen de avond een gezellig sfeertje gaf, ondanks dat het onderwerp een oorlog be trof Graag tot ziens op de jaarvergadering. Henk Hulshof

Kakelepost - Schagen | 1994 | | pagina 3