Het nieuwe seizoen is op 23 november geopend met een video-film over Schagen met daarop heel veel Schagenaars uit de jaren 1964/1965. De opkomst was uitstekend, ruim honderd personen hebben de film gezien en van het geheel enorm genoten. Het be stuur heeft veel positieve reacties gehad over het op video uitbrengen van deze film. Inmiddels zijn er al ruim veertig banden verkocht, hetgeen en prima resultaat is volgens Peter Knijn videoproducties te Opmeer. Deze film werd dertig jaar geleden gemaakt, het was toen nog iets bijzonders als er een zwart/witfilm en zonder geluid van een plaats werd gemaakt. Vanaf deze plaats wil ik de heer J. Ond uit Schagen hartelijk bedanken voor de boeken die hij aan de ver eniging heeft geschonken. r Wat gaat de tijd toch snel. In het komend jaar, op 30 juli, is het tien jaar geleden dat het pand aan de Dorpen, waar vroeger de gemeentelijke eierveiling was, werd gesloopt. De firma Nic. Snaas uit Schagen zette er een nieuw pand neer. Op 29 maart a.s. is het 20 jaar geleden dat Mevr. C.M. Keijzer het Regio-Centrum 'De Noordkop' opent, het gebouw is thans als bibliotheek in gebruik. Op 24 april 1974 betrekt het echtpaar M. Geerling uit Zaandam de woning Scholeksterlaan 5 en worden de eerste bewoners van de nieuwe wijk Waldervaart. Op 31 december 1974 stopt de bekende bakker Jan Schenk uit Schagen zijn bakkerij aan het Noord. Dat was nog een echte ambachtelijke bakker met een op hout gestookte oven Nu ik bij 31 december ben aangekomen, wil ik u allen een voorspoedig nieuwjaar wensen. Henk Hulshof en.

Kakelepost - Schagen | 1993 | | pagina 2