Je rijbewijs halen kan bij iedere rijschool Leren autorijden doe je bij Autorijschool Van de redactie Voor u ligt de eerste Kroniek van het jaar 2013. Zoals gebruikelijk is flink wat ruimte ge bruikt om het bestuur gelegenheid te geven zijn jaarverslag en het financieel overzicht te tonen. En zo hoort het ook, want uiteraard waren niet alle leden aanwezig op de jaarver gadering. Stel je eens voor als ze er alle 1079 welwaren geweest... Naast deze verplichte pagina's vindt u een breed scala aan artikelen: de onderdelen die steeds weer terugkomen zoals ledenmuta ties, geschonken artikelen, de vaste rubrie ken 50 jaar geleden, Flevo-bode en Praatje bij een plaatje en tenslotte korte en langere verhalen; vooreen ieder wat wils dachten wij. Deze keer ook enkele reacties van lezers met interessante vragen en opmerkingen. Voor de Mededelingen verwijs ik nog even naar de vorige pagina met speciale aan dacht voor de themamiddag van 11 mei in Kreileroord; een prima gelegenheid om nader kennis te maken met ons vierde dorp. Ik besluit met dankte zeggen aan Betty Tops; zij heeft besloten de redactie te verlaten. Het ontbreekt haar door omstandigheden aan tijd om zich voldoende in te zetten voor het redactiewerk. Niettemin, bedankt Betty, voor je inzet en meedenken bij onze redactiever gaderingen. Namens de redactie, Pier Montsma Oester 29 Middenmeer tel: 0227 602868 www.autorijschoola7.nl Gecertificeerd voor: V Kroniek no. 64, 2ie jaargang, 2013/1 Rijopleiding in Stappen

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2013 | | pagina 4