Van de redactie Wij wensen u Gezegende Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar De laatste Kroniek van dit jaar alweer, met tal van artikelen over allerhande onderwer pen: persoonlijke verhalen afgewisseld met verslagen over historische gebeurtenissen. Met de bekende rubrieken zoals "Flevobode" en "50 jaar geleden". Voor elk wat wils hopen we. Ook met een belangrijke uitnodi ging voor de jaarvergadering op 28 februari 2012 in De Maaier te Wieringerwerf: van harte welkom uiteraard. Verder moet vermeld worden dat Mare Bischoff Tulleken te kennen heeft gegeven dat hij stopt met het werk voor de redactie. Vanaf 2002 heeft Mare meegedraaid in de redactie en is daarmee het langstzittend redactielid. Hij wil het iets kalmer aandoen, nu hij is verhuisd en in blijde verwachting is van het vaderschap. Toch zullen we nog met hem te maken krijgen op gezette tijden, want de ledenadministratie en ook de inde lingvan de bezorgwijken zal hij blijven doen. Niettemin zullen we hem missen in de redactie en zeggen hem dank voor het vele werk in al die jaren. Hulde! Gelukkig is het zo dat zijn opvolging inmiddels geregeld is: Rita Smit, woonachtig in Middenmeer, heeft zich bereid verklaard ons team te versterken en daar zijn we heel erg blij mee. Uiteraard moeten we nog even wachten op een bijdrage van haar kant, maar daar hebben we alle vertrouwen in. Zo bestaat de redactie weer uit 5 personen en hebben we ook nog de steun van Lenie Visser uit het bestuur en regelmatig bijdragen van leden van de Schrijversgroep. Wat een weelde. Tot slot zij vermeld dat deze Kroniek gedrukt is door onze nieuwe drukker, te weten: Drukkerij Gerja te Waarland. Ik wens u veel leesplezier met Kroniek nr. 60. Namens de redactie, Pier Montsma Kroniek no. 60,19e jaargang, 2011/3

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2011 | | pagina 5