ONTVANGEN ARTIKELEN R. Hoogenbosch: bonboekje J.G. Wolfs; boekje Burgerzin en Burgerschap. R. Kooien: krantenartikel o.a. Werkdorp Nieuwesluis. Via S. Veenstra van familie Ovinge: kistje met foto's beginjaren polder. Via S. Veenstra van fam. Schouten: ansichten van Niestadt: onderwaterzetting W'meer;dorpen Slootdorp; Diploma ziekenverpleging; allerlei foto's; brief koningin t.g.v. 100e verjaardag; afscheidsoorkonde zuster Schouten dec. '55; certificaat boomplantdag Israël; fotomapje Zuiderzeewerken (klein). D. Moors: plattegrond Wieringermeer 1929. K. Dekker: boekje over S. Smeding door E. Hermsen. Via W. Braak: fotootjes hoeve Nijverveld van Abraham Langereis, B 53. A. Spriensma: naaigerei juffrouw Lette. W. v.d. Wielen: diverse foto's en negatieven. J. Kerckhoffs: zaaiviool A. Ouwehand: naaigerei. J. Kooistra: naamplankje en pennen van: van Hoeven en dorpsvereniging. "De Ruimte 25 jaar". A. Struik: krantenartikel bezoek kon. Beatrix 1980. F. Walstra (domeinen): 45 tekeningen Domeinkantoor W'werf, rol met kaarten; dienst wederopbouwbestek 140; dubbele sluiswachterswoning, Medemblikkersluisweg. J. Broekstra: dvd van reis LTB naar Limburg met muziek 1948. B. Sijtsma: scherf van kogelpot (laat middeleeuws) kavel K23. P. Otten: 4 krambanden op karton. R. Haverkamp: 5 ansichtkaarten N.J.C.M. Quadvlieg: houten ploeg, Oud Noord Hollands model. P. Saai: Cultureel Erfgoed NH, DVD's van Beloofd Land en jaarverslag. H. van der Wal: fotokaart van Slootdorp 1932; sociaal plan Slootdorp. C. Meeuwsen: Gemeentegidsen Wieringermeer 2004-2011. J. Wijnia: Topografische kaarten W'meer van NV Ned. Gasunie met enkele artikelen over Wieringermeer. A. van Zuilekom: fotoboekje van ULO M'meer 1951-1958; Plattegrond W'meer 1941; foto toneelstuk van Speelgenoten. Mevr. Vaandrager: cultureel supplement Handelsblad. Mevr. De Vries: foto's Wieringerwerf, Schagerweg, Lelypark 5X. P. Zeeman: foto van bouw eerste schuur met o.a. Cor Joon. K. Klok: lijst werktuigen K.Klok. Oranjevereniging Middenmeer: programma Koninginnedag M'meer 2011. Th. Knook: Don Bosco-school Jubileumboekje 1952-2002. L. Crijns: foto's van ontginning, dijkbouw, etc. D. Appel: De indijking, droogmaking en sociale opbouw van de Wieringermeer 1938, uitg. dir. Wieringermeer; De aard en de gesteldheid van den bodem in den W'meerpolder en het in cultuur brengen daarvan, lezing Ir. Chr. Van Steen op alg. vergadering v.d. Land- en Tuinbouwbond op 2 juni 1930. J. Top: boekje Geschiedenis van Gereformeerde kerk, 65 jaar 1931-1996 A. van der Veen: naamplankje; excursiegids 1939; verschillende Driemaandelijkse Berichten 1932,1934 en 1939. D.J. Geertsema: foto's van gymvereniging Turnlust M'meer, 5 jarig bestaan. H. Meyer: luchtfoto van RK kerk Middenmeer. N.N.: krantenartikel Schager Courant over "boer Hans"; verscheidene archiefstukken "Meertour". Kroniek no. 59, 79e jaargang, 2011/2

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2011 | | pagina 10