FOTORUBRIEK Bijgaand nog een keer de jubileumfoto van Turnlust. Na reacties van Katrien Popkema-Braak Francis van de Geijn-Aalders en Alie Braak-de Jong kom ik tot de volgende opsomming: 1. Piet de Haan uit de Torenstraat, 2. Marjan Dekker van de ijzerhandel; 3. Lia Bakker van de Industrieweg 8; 4. Rina Jansen, Poststraat 3; 5. Alie de Jong van kapper De Jong; 6. Aafke Boerhave, Lelystraat 6; 7. Gery Feikes uit de Lelystraat; 8. Nel Roskam, Cultuurweg 7 (of toch Tecla Wolfs?); 9. Anneke Kroon van Kroon's modemagazijn; 10. Adri Keppel 11. 12. 13. Marion Kramer, Poststraat 17; 14. Anneke Belois, Havenkade 14; 15. Liesbeth Roskam (of meisje Walraven?); 16. Bert Schoon, Torenstraat 6 Uit Australië kregen we een reactie op de foto in Kroniek 57 van Ben Datema. Celina van Gent-de Caluwé vertelt iets over de foto en daarnaast nog iets over haar verdere leven. In onderstaande brief kunt u dit lezen. De pijl op de foto wijst naar Celine. Die foto werd weer apart doorgestuurd door een tantezegger van Celine, te weten Joost de Caluwé uit Perth. (Pier Montsma) My life from Celina Van Gent-De Caluwé Geachte Redacteur. 4th March 2011 Wel hier is nog een naam voor de foto in de Kroniek Nr.57 blzs 38 Ik heb een pyl gezet by een (half) hoofd op de foto en die wyst naar my Celina De Caluwe. Ik kan me nog herinneren dat ons verteld was, dat er na de Mis een fotograaf zou komen (wie het was weet ik niet meer) en wy er netjes uit moesten zien. Vandaar waarschynlyk die Kroniek no. 58, 79e jaargang, 2077/7 38

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2011 | | pagina 40