Mededelingen van het bestuur Bestuurswisseling Na 13 jaar vond hij het genoeg. Dhr. SiebVeenstra heeft zijn bestuursfunctie neergelegd. Hij was ons laatste bestuurslid uit de vorige eeuw. Op 12 februari 1998 werd hij voorgedragen. De vergadering ging toen unaniem met zijn aanstelling akkoord. Sieb is een polderkenner. Bij de sportverenigingen, de kerken, de scholen, eigenlijk op alle terreinen liggen voor hem bekende paden. Het Genootschap heeft al die jaren gebruik kunnen maken van zijn netwerken. En hij heeft fantasie; hij is zo iemand die in een gesprek ineens met wat termen strooit en dan is vaak het begin van een voorstel geboren. Namens het Genootschap: Sieb bedankt voor alle tijd die je aan ons besteedde. De herbenoeming van dhr. Johan Bos stemde tot tevredenheid en opluchting. Als penningmeester heeft hij veel werk verzet. We zijn blij dat hij dat wil blijven doen. Tot nieuw bestuurslid werd dhr. Frank Walstra gekozen. Hij heeft aan het Genootschap al meerdere keren een helpende hand gereikt. Hij komt onze gelederen nu voortdurend versterken. Dat doet ons deugd. Beide heren succes gewenst met hun bestuurderswerk. Oude glorie Oude Glorie bij hobbyisten in de Wieringermeer. Opgericht in oktober 2010. In samenwerking met het Genootschap voor de Geschiedenis van Wieringermeer stellen de volgende hobbyisten hun hobbyruimte open met antieke landbouwwerktuigen, klein gereedschap, huishoudelijke artikelen etc. gratis open voor bezichtiging. Roel Haverkamp, Kolhornerweg 1, Middenmeer, Tel. 0227-501497 Verzameling: Oude paardenploegen en trekkerploegen, landbouwmachines en oude tractoren "De Oldtimers". Openingstijden: elke eerste zaterdag van mei t/m september van 13.00 tot 17.00 uur. Op afspraak is ook mogelijk. Piet Zeeman, Zicht 35, Wieringerwerf, Tel. 0227-604512 Verzamelplaats Havenweg 11 Wieringerwerf Verzameling: Oude tractoren, vooral John Deere; landbouwmachines, werktuigen, koetsen en oude auto's. Openingstijden: elke eerste zaterdag van mei t/m september van 13.00 tot 17.00 uur. Op afspraak is ook mogelijk. Gerrit Roza, Oom Keesweg 22, Wieringerwerf Tel.0227-601215 Verzameling: Oude tractoren, paarden- werktuigen, handgereedschap, klein gereedschap, huishoudelijke artikelen. Plus diverse andere oude artikelen. Ook de tuin is voor belangstellenden te bezichtigen. Openingstijden: elke eerste zaterdag van mei t/m september van 13.00 tot 17.00 uur. Op afspraak is ook mogelijk. Theo Janssens, Koningin Julianalaan 22, Slootdorp, Tel.0227- 581386 Verzameling: Oud gereedschap en huishoudelijke artikelen. Openingstijden: Alleen op afspraak. Kommer Klok, Klieverweg 15, Slootdorp, Tel. 0227-581274 Verzameling: Diverse werktuigen en handgereedschap. Openingstijden: Alleen op afspraak. Gooike Visser, Ds. Finkensieperstraat 25, Slootdorp, Tel.0227-581467 Verzameling: Oud gereedschap en huishoudelijke artikelen. Openingstijden: Alleen op afspraak. Themamiddag 16 april Slootdorp in de schijnwerper. Plattegronden, maquettes, foto's en tekeningen laten de ontwikkeling van Slootdorp zien. Een paar Slootdorpkenners zullen over de groei van Kroniek no. 58, 79e jaargang, 2011/1 (Tekst overgenomen van Oude Glorie- folder) 12

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2011 | | pagina 14