Kroniek. De Kroniek wordt verzorgd door de redactiecommissie bestaande uit de heer W.J. Datema; mw C. Kranenburg - Spaans en mw W. H. Maris - Eriks. De dank van het bestuur gaat ook uit naar deze commissieleden. Aanwinsten. Ook dit jaar ontving het Genootschap weer zeer veel waardevol le foto's; documenten en veel andere dingen. In januari ontving het Genootschap evenals voor-gaande jaren van mw Gerritsen - Broer weer de volledige jaargang van de Wieringermeerbode. Alles leest u telkens in de Kroniek. Verdere activiteiten. De voorzitter en/of de secretaris waren, veelal op uitnodiging, aanwezig bij tal van activiteiten/evenementen. Ook in 2001 werden er weer diverse groepen op afspraak in het Genootschapshuis rond geleid. Verder kwamen er groepen tij dens hun familiedag enz. op zaterdagmiddag kijken. Op zaterdagmiddag is een ieder van harte welkom in het Genootschapshuis en daarom kan dan geen speciale rondleiding worden gehouden. Onze vereniging was ook aanwezig bij de jaarlijkse Middenmeerse braderie en bij de kerstmarkt. Het bestuur hoopt zich vaker bij dit soort evenementen te kunnen presenteren. Besluit. In 2001 heeft het Genootschap weer veel aandacht op zich weten te vestigen. Het bestuur hoopt ook in 2002 steeds meer aanwezigen bij de vergaderingen te trekken en houdt zich aanbevolen voor sug gesties/onderwerpen voor de ledenbijeenkomsten. Tevens zal het bestuur het zeer op prijs stellen wanneer in 2002, het jaar, dat onze vereniging tien jaar bestaat, veel nieuwe leden kunnen worden begroet. Het bestuur wenst alle leden en belangstellenden een heel inte ressant verenigingsjaar toe. De secretaris. 7

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2002 | | pagina 9