broer wegging is Piet van Vliet gekomen. Hij heeft zeven jaar bij ons gewerkt. Ook onze jongens hebben altijd flink geholpenmelken voor en na schooltijd. Toen de jongens groter werden konden we ons zelf redden. Wim van Vliet had toen een loonbedrijf en nam 't zwaarste werk uit onze handen. Tegenslagen hebben wij ook gekend. In 1963 moesten door abortus alle koeien worden afgemaakt. Alleen 10 vaarzen, die in de Hempolder afgescheiden liepen, bleven gespaard. Daar is de veestapel weer uit opgebouwd. In 1975 werd een loopstal gebouwd. Hier werd 't te klein, we wilden mo derniseren. Het was wel vreemd, 't vee het huis uit. Nu zijn er in de boerderij twee woongedeelten gebouwd, in één daarvan woont m'n zoon Jan en z'n vrouw. Arie en Ton hebben bet bedrijf voortgezet. Ik maak me niet meer zo druk. Ik bekijk het leven zo; je bent rijk als je gezond bent en je hebt coed te eten. IK HEN EEN TEVREDEN MENS' Verteld aan en opgetekend door; Riet Clazing. APIERLINGSKES Op 8 november a.s. is de eerste ledenavond van Oud-Akersloot. Drs.Ton Vermeulen zal vertellen over Akersloot en de V.O.C. Hierbij laat hij ook nog het stukje film zien dat Veronica hierover gemaakt heeft. Wij ver wachten u allen! Door plaatsgebrek komt het vervolg van de familiekroniek van de familie Dil in de volgende "Groene Valck" In "Groene Valck" nr 8 is een regel vergeten op bladzijde 37."Bij grootmoeder Jansje van Dam heb ik vaak met het hobbelpaard op zolder gespeeldDe namen van mijn vader en moeder zijn Jan Putter en Agatha Groen. Ze trouwden 39

De Groene Valck - Akersloot | 1984 | | pagina 39