BESTUURSN1EUWS Schrijvers en artikelen gezocht Gestaag naderen wij het aantal van 800 donateurs. De Stichting Historisch Egmond voorziet met het blad Geestgronden duidelijk in een behoefte. De redactie schrijft diverse artikelen zelf maar zou graag meer artikelen of onderwerpen aangereikt krijgen vanuit de lezers zelf. U hoeft zelf geen schrijver te zijn maar als informatie heeft over een bepaald onderwerp dat met de historie van Egmond te maken heeft, neem dan contact op met de redactie (postbus 124, 1930 AC Egmond aan Zee of tel. 072 - 506 7856) Wij zorgen dan dat uw informatie tot een artikel wordt verwerkt en gepu bliceerd. Op deze manier hebben wij ook een goede indicatie van de onder werpen die u interesseren. Donateursavond Wij willen u nu alvast laten weten dat de donateursavond 2009 zal plaats vinden op vrijdag 17 april 2009. Houd deze avond vrij in uw agenda. Let op de nadere aankondigen in het komende april-nummer van Geestgronden Vrijwilligersavond De Stichting Historisch Egmond organiseert op zaterdag 24 januari a.s. een vrijwilligersavond. Allen die zich actief inzetten worden binnenkort voor deze avond uitgenodigd. Ook hier geldt: houd uw agenda vrij Siotkwartier Om de ontwikkelingen in en rond het Siotkwartier te Egmond aan den Hoef niet opnieuw in het slop te laten geraken, blijft Stichting Historisch Egmond actief betrokken bij het opstellen van mogelijke alternatieven. Uiteraard is het van belang dat de plannen een zo breed mogelijk draagvlak hebben. Daarvoor zoeken wij de samenwerking en instemming van diverse organisaties die op de een of andere wijze bij het Siotkwartier zijn betrok ken. Uiteindelijk zal een gezamenlijk standpunt aan de gemeente Bergen worden gezonden. Uitgangspunt van Stichting Historisch Egmond is dat er weer "leven in de brouwerij" komt in het Siotkwartier. Het gebied moet een plaats van samenkomst en recreatie worden. Toerisme en aantrekkings kracht zal moeten worden versterkt, maar met nadruk wijzen wij massatoe risme van de hand. Een van de ideeën die vooralsnog brede steun heeft is 142 Geestgronden, 15 (2008), nr. 4

Geestgronden - Egmonden | 2008 | | pagina 34