SHE BESTUURSN1EUWS Bestuur In het bestuur gaan enige veranderingen plaatsvinden. Rob Leijen. tot nu toe voorzitter, gaat zich meer richten op de redactie van Geestgronden ter wijl Jack Grossat naast de redactie ook afscheid heeft genomen van het bestuur. Ook Dick Meiners heeft aangegeven de werkzaamheden in zijn eigen zaak moeilijk met het bestuurswerk te kunnen combineren. Wij zijn dan ook dringend op zoek naar versterking van het bestuur. Wie de Egmondse geschiedenis een warm hart toedraagt en zich geroepen voelt de voorzittershamer ter hand te nemen of een andere bestuursfunctie te willen invullen, kan zich aanmelden bij Rob Leijen, tel. 072 - 506 7856. Het kost u slechts enkele uren per maand en u bewijst Egmond een grote dienst. Email-adressen Diverse donateurs en belangstellenden hebben aangegeven dat zij meer informatie willen ontvangen en op de hoogte willen worden gehouden van de activiteiten van de stichting. Hiertoe hebben wij gedacht aan het laten verschijnen van een elektronische nieuwsbrief. Deze nieuwsbrief willen wij u via email toesturen. Om zoveel mogelijk personen te kunnen bereiken, roepen wij u op om uw email-adres aan ons door te geven via robleijen@hotmail.com Wij hopen in het najaar van 2005 met de elektroni sche nieuwsbrief van start te kunnen gaan. Donateursavond De donateursavond van vrijdag 22 april was een groot succes. Velen had den de weg naar dorpshuis Hanswijk gevonden. De spreker, de heer Jos Kaldenbach, vertelde enthousiast over de vele ambachtslieden, handelaren en artiesten welke in de 18e en 19e eeuw in groten getale naar ons land kwamen om hier hun geld te verdienen. Veel bekende namen van nu nog bestaande winkelbedrijven en ook bekende Egmondse families passeerden de revue. De vele positieve reacties welke wij na afloop mochten ontvan gen zijn aanleiding de spreker uit te nodigen om in de toekomst nogmaals een lezing voor ons te verzorgen. Geestgronden, 12 (2005), nr. 2/3 107

Geestgronden - Egmonden | 2005 | | pagina 8