SHE BESTUURSN1EUWS Bestuur In het bestuur hehben enige veranderingen plaatsgevonden. Dick Meiners heeft vanwege zijn drukke werkzaamheden het hestuur inmiddels verlaten terwijl enige andere bestuurleden hebben aangegeven een stapje terug te willen doen. Wij zijn dan ook nog steeds dringend op zoek naar versterking van het bestuur. Wie de Egmondse geschiedenis een warm hart toedraagt en zich geroepen voelt de voorzittershamer ter hand te nemen of een andere bestuursfunctie te willen invullen, kan zich aanmelden bij Rob Leijen, tel. 072-506 7856. Het kost u slechts enkele uren per maand en u bewijst Egmond een grote dienst. Web-site Binnenkort zal er een web-site van de Stichting Historisch Egmond ver schijnen. Op de web-site zult u nieuwsfeiten aantreffen en in de agenda zult u activiteiten en evenementen terug kunnen vinden. Ook kunt u reageren op alles wat met de historie van Egmond te maken heeft. In het elektronisch archief zullen historische feiten en foto's komen te staan. Ook kunnen nieu we donateurs zich via de web-site aanmelden. Wij hopen hiermee in een grote behoefte te voorzien. Exposities In mei 2006 verzorgen Max Hofer en Frans Rol ("Horo") een expositie van oude tekendozen met een bijzondere inhoud. Zij presenteerden zich in juni reeds op het Hoeverdorpsfeest en maken nu van de gelegenheid gebruik hun materiaal uitgebruiker en wat langer te laten zien. Museum van Egmond Met het bestuur van het Museum van Egmond wordt inmiddels regelmatig overlegd omtrent de wederzijdse plannen en de mogelijkheden om elkaar te ondersteunen cq. aan te vullen. Helaas blijkt in de praktijk dat de (Egmondse) cultuurhistorie niet die aandacht van de gemeente Bergen krijgt die het zou moeten verdienen. Gelukkig beschikken beide stichtingen over ruime ken nis en ervaring om onze lokale geschiedenis onder de aandacht te blijven brengen. Geestgronden, 12 (2005), nr. 4 151

Geestgronden - Egmonden | 2005 | | pagina 52