Stichting Historisch Egmond - bestuursnieuws Het overlijden van onze vriend en medewerker Jan Lute heeft ons diep getroffen. Wij sluiten ons als bestuur aan bij de woorden van de redactie; we kunnen beamen dat het gemis van Jan onmiddellijk merkbaar was. Namens Stichting Historisch Egmond werden bij de begrafenisplechtighe den ter ere van Jan bloemen in de Egmondse kleuren verzorgd. We moeten zonder hem verder. Maar we kunnen bouwen op het fundament dat hij heeft gelegd. Wij spreken de hoop uit dat zijn omvangrijke Egmond-collectie voor de Egmonden behouden en toegankelijk mag blijven. Dit nummer van Geestgronden sluit de 10 jaargang af. In 2004 gaat een nieuwe redactie aan de slag en wij spreken daarbij de wens uit dat Geest gronden nog lang mag blijven bestaan. Momenteel is de redactie nog op zoek naar iemand die historisch is onderlegd. Naast de redactie heeft ook het bestuur de wens uitgesproken nieuwe leden in zijn midden te verwelko men. In verband met het verzorgen van de donateursadministratie, het secretariaat en een stukje archivering zouden wij graag in contact komen met mensen die daar hun schouders onder willen zetten om aldus een steen tje bij te dragen aan het vastleggen en uitdragen van de Egmondse geschie denis. Mocht u interesse hebben dan kunt u contact opnemen met Rob Leijen (072 - 506 7856) of Dick Meiners (072 - 507 0863). Stichting Historisch Egmond blijft in gesprek met de gemeente Bergen hoewel wij daarbij tot onze spijt moeten constateren dat de Egmondse (cul- tuur)historie niet de aandacht krijgt die zij verdient. Verder hebben wij con tact met het Museum van Egmond, onze zusterverenigingen uit Bergen en Schoorl en diverse provinciale en landelijke organisaties. Binnenkort worden er weer enkele vrijwilligers- en werkgroepbijeenkom sten alsmede excursies georganiseerd. Nadere informatie volgt nog. Ook kunt u contact opnemen met Dick Meiners (072 - 507 0863). Tot slot wensen wij u weer veel leesplezier, prettige feestdagen en een heel gelukkig 2004. 112 Geestgronden, 10 (2003), nr. 4

Geestgronden - Egmonden | 2003 | | pagina 44