KORT NIEUWS /ragen r kun- Stichting Historisch Egmond Piet Verschuur, penningmeester van de Stichting Historisch Egmond (SHE) is statutair afgetreden en heeft besloten zich niet meer beschikbaar te stel len voor een bestuursfunctie. Els Bruschke-Blok, secretaris van SHE heeft besloten haar werkzaamheden voortijdig te beëindigen. Het bestuur wil bei den hartelijk danken voor hun inzet voor de stichting. In de vacature van penningmeester is inmiddels voorzien. Peter van den Berg uit Egmond-Binnen is bereid gevonden per 1 januari 1998 tot het bestuur toe te treden. Het bestuur heet Peter van harte welkom en hoopt op een goede samenwerking. Naar iemand (man/vrouw) die het voor de stichting belangrijke secretari aatswerk op zich wil nemen, is het bestuur nog naarstig op zoek. Mochten er mensen zijn onder het lezerspubliek van Geestgronden die zich geroe pen voelen, of mochten ze tips hebben, dan houdt het bestuur zich aanbevo len. Cor 7 in - de t om nand tijen Afgelopen zomerseizoen heeft SHE wederom met een marktkraam op de braderie in Egmond aan Zee en op diverse dorpsfeesten gestaan. Langs deze weg worden de vrijwilligers nogmaals bedankt voor de personele bezetting van de kramen. Onder het motto 'vele handen maken licht werk' is SHE nog steeds op zoek naar extra vrijwilligers. Zo is er behoefte aan mensen die Geestgronden willen verspreiden in de Egmonden. Hannie de Vries (tel. 072-506.1817) is contactpersoon. Het pand Overslot in Egmond aan den Hoef houdt ook de gemoederen van SHE bezig. Het bouwhistorisch onderzoek van de hooischuur is afgesloten. De bevindingen van de opgravingen worden op papier gesteld. Het goede nieuws is verder, dat er begonnen is met de casco-restauratie van de boer derij. Het slechte nieuws was, dat begin augustus het tegeltableau uit de schouw van de open haard is gestolen: maar dat is gelukkig - vooral door de inspanningen van onze voorzitter Peter de Man - weer boven water gekomen. i r. 3/4 Geestgronden, 4 (1997), nr. 3/4 103

Geestgronden - Egmonden | 1997 | | pagina 53