gemene aver ijkse excursie li i iiorisc «13 heVe >\m ntr nigiig dp Agenda Vrijdag 19 april, aanvang 19.30 uur in dorpshuis 'Kolfweid'. Notulen Algemene Ledenvergadering d.d. 20-04-2012 Zie de Clock jaargang 27 nr. 3 blz. 60. In- en uitgaande post Verslagen Callinger Erfgoed Activiteiten Excursie Jaarverslag secretaris Zie blz. 5 van deze Clock. Financieel verslag 2012 en begroting 2013 De stukken liggen ter inzage op de tafels. Kascommissie Door ziekte van George van Ee (voorzitter) heeft Lu cas Pouwels die taak verricht. Zijn periode van 3 jaar zit er op, daar voor in de plaats komt Muja Blokker. Bestuur Helaas gaat Cor Spijker ons na 25 jaar verlaten. Hij gaf de Historische Vereniging Callantsoog in veel za ken advies en nam vaak (bij excursies) de leiding op zich. Nu moeten we in zijn plaats een nieuwe kandi daat zoeken. Verder hebben we nóg een vacature, dus we zoeken twee bestuursleden. Weet u kandida ten of heeft u zelf belangstelling, geef de namen voor 15 april a.s. door aan het bestuur. Rondvraag Aansluitend begint de heer drs. H.D.E. Bos met de lezing 'De ontwikkeling van de pronkkamers in boer derijen in Noord-Holland en in het bijzonder West- Friesland 1700-1900'. Rond 21.00 uur zal er pauze zijn. T fff» II Het bestuur heeft besloten om dit jaar bij voldoende deelname een excursie te organiseren naar het stadje Schoonhoven. Vanaf de 16e eeuw is Schoonhoven de zilverstad van Nederland. Het is de bedoeling om naast een stadswandeling van 1 uur met een VVV-gids, het Nederlands Zilvermuseum te bezoeken. Hier is een uitgebreide collectie zilveren voor werpen en uurwerken te bezichtigen die de ontwikkeling vanaf 1600 laat zien. Na aankomst in Schoonhoven drinken we eerst koffie, waarna we de wandeling door de oude binnenstad van Schoonhoven maken. Vervolgens gaan we genieten van een gezamenlijke lunch. Na de lunch volgt het museumbezoek dat we afsluiten met thee of koffie. Hierna keren we huiswaarts. Dit pro gramma moet garant staan voor een leuke en interes sante dag. Deelnemers die de stadswandeling van 1 uur te ver moeiend vinden, kunnen gedurende dit uur op eigen gelegenheid het centrum van Schoonhoven bekijken of even lekker op een terrasje gaan zitten. De kosten van dit dagje uit zullen maximaal 50,- be dragen. U kunt zich opgeven tijdens de algemene ledenverga dering of uiterlijk tot 1 mei 2013 bij onze secretaris Sara Planting, telefoon 0224-582493. 20

De Clock van Callens-Ooghe | 2013 | | pagina 20