19-07 31-07 19-08 01-09 01-10 04-10 31-10 15-11 15-11 21-11 27-11 29-11 25-07 25-07 24-08 06-09 Vrolijk klinkende klanken uit olievaten. Leden Tropical Steelpans slaan er bijna vijf jaar muzi kaal op los tot plezier van velen. Oude muziektent Dorpsplein opgedoken van onder het stof. In ere hersteld en geplaatst op erf aan Stuyvezandeweg. KNRM stuift met heldere blik over water. Gulle gift Max Hopmans Brillen Lenzen: Polaroid zonnebrillen met verwisselbare glazen, lichtge wicht, goed op de neus passend. Overeind blijven op een surfplank gaat niet van zelf. Surfleraar Ivo Engels geeft 2 uur durende lessen voor positief resultaat. Dierenbescherming geen overheidsinstantie. Geld van collectes en giften hard nodig. Wijk- hoofd Linda Eefting, vrijwilliger, altijd op zoek naar collectanten. Plannen op tafel: plaatsen antennemast com municatienetwerk bij Groote Keeten. Profijt voor politie, brandweer, ambulancedienst. Ijsvermaak op het Zwanenwater, oorlogsverha len, bloeiende bollen, molenaar Kees Zwaan, zee en strand. Joop van de Water gebruikt film oog en legt vast. Karnemelkplaats aan Voorweg uit as herrezen. Ankenel en Wilfred weer onder dak. Oude vier- kantsbalken steunen gebinten. 20-09 28-09 Dieven braken in bij voetbalkantine. Lieten puin hoop achter, namen laptop mee. Provincie geeft fiat voor aanleg recreatiegebied in Boskerpolder bij Groote Keeten. Naast huizen ook ruimte voor nollen, bomen, struiken, water partijen. Callantsoog on Wheels liet fietsdeelnemers zwoegen en zweten op gevarieerd 10 km par cours. Opbrengst naar goede doel Maag Lever Darm Stichting. Laatste klap met voorzittershamer van Quirien Tepas. Dorpsraad na 8 jaar op zoek naar opvol ger. Lange adem en tact gewenst. Brekers van voren, Callassande van achteren op wedstrijdkleding. Ondersteuning sponsoren moet voetballers op sportladder doen stijgen. Zonnebloem jubileert na 35 jaar. Vrijwilligers Geert Kruit en Annie Schagen, in 1977 aange treden, extra in de schijnwerpers. Na 11 jaar als verkoopster bij De-Zja-Vu nu als eigenaresse de mouwen opstropen. Astrid Bak ker neemt modewinkel over aan Zeeweg. Onderzoeken wat er allemaal in uilen-braakbal- len zit. Groep 4 Frankendael vond botjes, sche- deltjes, kaakjes van muizen. Gymnastiekvereni ging spekt kas met speculaaspoppen. Emma, Ties, Am ber, Jesse verko pen knabbelkoek huis aan huis. TT—- Nu toch achter geraniums? Seniorenpartij Scha gen zonder Ger de Haan. Vele dorpsgenoten stemden op hem.

De Clock van Callens-Ooghe | 2013 | | pagina 13