Agenda Algemene Ledenvergadering 2011 Excursie Historische Vereniging 2011 Agenda I vrijdag 8 april, aanvang 20.00 uur, in dorpshuis 'Kolfweid' Notulen Algemene Ledenvergadering d.d. 16-04-2010 (zie 'de Clock' jaargang 25, nummer 2) In- en uitgaande post Jaarverslag secretaris (zie blz. 20) Financieel verslag 2010 en begroting 2011 De stukken liggen op de tafels Kascommissie Voorzitter de heer D.J. Bakker Leden de heren H. Bloem en L. Pouwels Bestuur Geen wijzigingen Verslagen Callinger Erfgoed en Werkgroepen Excursie Zoals gewoonlijk in handen van Cor Spijker en ver der horen we erover op de vergadering Rondvraag Pauze Hierna opent Annie Vries-Jimmink voor ons haar kof fer van de historie, gevuld met allerlei zaken uit het verleden. Zij vertelt daarbij aan de hand van dia's. Cor Spijker Bij voldoende deelname willen we ook in 2011 weer een excursie organiseren. Het ligt in de bedoeling dat we op 28 mei naar het hart van West-Friesland gaan en de dor pen Abbekerk, Twisk, Oostwoud en Opperdoes bezoe ken. We zullen per bus 's morgens vroeg vertrekken en dan richting het Karrewiel (Abbekerk) rijden om daar de koffie te nuttigen. Daarna willen we onder leiding van een gids een rit door Abbekerk en Twisk maken en een bezoek brengen aan het aardige museumpje 'De KerkeZolder'. Of, als er mensen zijn die er behoefte aan hebben, aan het stilte- boetje achter de doopsgezinde kerk. Een West-Friese broodmaaltijd hoort natuurlijk bij zo'n dag en, wie weet, kunnen we die buiten gebruiken; af hankelijk van het weer. 's Middags is het de bedoeling om een stukje door de polder te varen en het museum 'De Baan' van Jan Geel te bezichtigen. Jan geeft dan op z'n heel eigen wijze uitleg. De exacte uitwerking is natuurlijk afhankelijk van het aantal deelnemers. De kosten zullen weer ongeveer op 35,- per persoon liggen. U kunt zich opgeven bij onze secretaris Sara Planting, telefoon 0224-582493, of tijdens de Algemene Leden vergadering op 8 april 2011

De Clock van Callens-Ooghe | 2011 | | pagina 6