De volgende personen pvededènin 2010: 16-08 'Oog op kunst', eerste markt Creatief Callants- oog. Veel belangstelling van langs slenterend publiek. 19-08 Goeie aardappeloogst moestuin Groote Keeten. Wil Mooij rooit er op los. Eén pieper in de grond, acht piepers in de emmer. 01-09 Opvarende ontvlucht in opblaasbare boot bran dend zeiljacht. Sleepboot en helikopter zorgen voor verder vervoer. 10-09 Mooiste voortuin aan de Gloode. Frank van Lienden voegt groene vingers en botenliefde samen tot verrassend resultaat. 16-09 IJselijke viering 10 jaar Jaap van Vuure aan het roer supermarkt. Klanten krijgen bak appel taartijs cadeau. 13-10 Jutten en strandvondsten in de spotlights bij het Historisch Informatie Punt. Droom jutter komt heel soms uit. 15-10 De Snoek, De Zeebaars, De Zeenaald henge len in Groote Keeten naar Nederlands Kampi oenschap Kustvissen 22-10 IJsstokjesuitkijktoren in Botgat goed gelukt als onderdeel project Kust op Kracht. Schietterrein langzaam terug naar de natuur. 20-11 Van melkveebedrijf naar camping, Karnemelk- plaats aan Voorweg beste adres voor kampe ren/logeren bij de boer. 27-11 Historische Vereniging Callantsoog proost op 25-jarig jubileum in dorpshuis de Kolfweid. Fo to's, films, toespraken, internet en veel 'Hé, ben jij er ook?!" 15-12 Ouderen gezellige middag en aan tafel voor smakelijke broodmaaltijd in dorpshuis, georga niseerd door ANBO en 50+Soos. 16-12 Zelfgemaakte mini-ijsbaan voor minimensjes. Met of zonder schaatsen eerste schreden op glad ijs tweede grasveld Previnaireweg. 17-12 Vaste kracht Petrie ten Boekei 40 jaar werk zaam in winkel firma Leguit. Lastige klanten, zeurpieten, leuke lui, Petrie zag ze allemaal langskomen. 23-12 Na wachttijd van 13 jaar schaatsbaan Zwanen- water open voor liefhebbers schaatsen op na tuurijs. 30-10 Massale paardenrit van drie uur langs strand met 300 mooie Friese paarden. Verboden te ga lopperen! Krasse knar viert voor de 90ste keer verjaardag. Teun 'de post' Mooij, bekend bij heel veel dorps genoten, is het feestvarken. Dhr. P. van Diepen, dhr. A. Brak, dhr. D. Tichelaar, dhr. R. Vlieger, dhr. E. van Egmond, dhr. P. Klamp, mw. L.M. Verheul-Kortenoever, mw. A.M.Schagen- Bakker, dhr. J. Twisk, dhr. A. Provily, dhr. S.F. Plan ting, mw. E. Goudkuil-Hoogerbrugge, mw. T. van Houten-Oord, dhr. D. Schenk, mw. G. Bregman- Bakker, mw. L.N. Swaerts-Bakker, dhr. J. Zwart, dhr. F. Zwaan. 19 Botgat, zwms&ï'm schietkamp woedt na tuur L*NMCH<V NOOZD-HOLlAt-.'0 foto: Maarten Bakker foto: Madeion van Driel

De Clock van Callens-Ooghe | 2011 | | pagina 21