Niet uit de Clock, maar uit het boekje Callants- oog en Groote Keeten vroeger: De heer Tromp uit Den Helder herkent de dames op de foto op blz. 42. Rechts (met het stofblilc) staat tante Aag Breed-Bakker. Naast haar met de bezem in de aanslag staat zijn moeder, Trijntje Tromp-Bakker. Zij was de zuster van tante Aag. Tante Aag werkte in de Groote Villa, moeder Tromp ging haar soms helpen. Nu zijn we nog benieuwd wie het kind is op de foto... Mevrouw Tielemans liet weten dat ze helaas te oud wordt om naar de vergaderingen te ko men. Ze leest altijd met plezier de Clock en geniet van de verhalen van Jaap de Vries. Op haar vraag hoe lang we hier nog mee door gaan gaven we het volgende antwoord: eind van dit jaar zal het feuilleton van Jaap de Vries worden stopgezet. Jaap vertrekt dan naar Au stralië en dat leek ons een goed moment om te stoppen. Tenslotte: Mocht u nog op zolder foto's of andere zaken hebben over de geschiedenis van Callantsoog, dan houden we ons aanbevolen. Alvast hartelijk bedankt! Abbestederweg. Jb Baken, De Tempel. Tekening: Hans Raap. eerder gepubliceerd nl. in de 15e jaargang nr. 3 in september 2000. Daar stonden toen ook alle namen bij vermeld. Op de nu gepubliceerde derde foto herken ik nog wel enkele personen: 2e van links Mina Schmidt-Ba- ken, dan in het wit: Marie van Scheijen, daarnaast juffrouw List en dan Jannetje Kos-Duit. De tweede persoon links van de dirigent is volgens mij Jannie Kruit-Baken en rechts van de dirigent is Grietje van Scheij en-Zander. Ook nog even een reactie n.a.v. het artikel over Klaas Bos. Hierin wordt verteld over de camping 'Tempel hof. Klaas Bos vertelt dat de naam van de camping is ontleend aan de ter plekke afgebroken boerderij van de familie Strooper: 'De Tempel'. Daar werd de eigenaar van de afgebroken boerderij, Jaap Baken - ook vaak Jaap van de Tempel genoemd - geboren! De boerderij 'De Tempel' is ook mijn ge boortehuis. Dit wilde ik mede daarom graag even vermelden. Ik verheug mij nu alweer op de volgende uitgaven van 'De Clock'. Met vriendelijke groet, Hans Raap -53.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2008 | | pagina 13