vajt Legert Willem Barten kwam langs met een hele sta pel spullen over de bakkerij en later ijssalon van Brantenaar. We gaan in die geschiedenis spitten en hopen u verslag te doen van de re sultaten. Mevrouw Carla Rens wees ons op het volgende foutje in de jongste Clock: bij de foto in het interview met Iüaas Bos op bladzijde 30 staat 1987. Dit moet natuurlijk 1985 zijn. In diezelfde Clock op bladzijde 26 staat bij de foto van de Zangvereni ging de naam Miep Breebaart. Vol gens welingelichte bronnen moet dit Maartje zijn. In de vorige Clock zag u op de achtergrond van de inhoudsopgave een foto van de Op 't Landtweg. Hij is zo mooi dat we hem nu naar de voorgrond halen en hieronder afdrukken. De familie Holema heeft ons verblijd met een aantal ansichtkaarten uit hun gigantische collectie. Mielce en Enno hebben ons meer be loofd... In de toekomst zullen we u zeker nu en dan laten meegenieten van deze mooie col lectie. Van Lies Hoek kregen weer een paar namen bij de foto op bladzijde 9 van de eerste Clock van dit jaar. Zij her kent nr. 4: Petra (Zus) Hoek. Nr. 8 is Gert Hoek (en niet Gert Hek) en nr. 19 is Cor Hoek. Langzamerhand wordt de lijst compleet. We zijn nog steeds op zoek naar de nummers 1, 2, 3, 6, 9, 13,14, en 15. We hopen binnenkort de foto met alle namen te kunnen plaat sen. Met uw hulp kan dit lukken! Lies Hoek verraste ons ook nog met een aantal oude ansichtkaarten en een paar oude Badbodes. Dank daar voor! Een van de geschonken kaarten plaatsen we hierbij. Hans Raap schreef ons de vol gende brief. We plaatsen hem in zijn geheel, want er staan veel interessante zaken in. Bo vendien (laten we eerlijk zijn) de complimenten doen ons heel erg veel plezier. De redactie krijgt vaak veel reacties. Daar zijn vee blij mee, want daaruit blijkt dat de Clock goed gelezen wordt. Hieronder kunt u lezen wat de leden ons laten weten. Hartelijk dank aan alle men sen die hebben gereageerd! Zoals altijd weer erg genoten van de nieuwe Clock! Ik kijk er ieder kwartaal weer reikhalzend naar uit! Graag wil ik even reageren n.a.v. het artikel over de zangvereniging. De foto van 'Zanglust' tijdens een concours is door de redactie al eens BADPLAATS CALLANTSOOG, VOGELVLUCHT Collectie familie Holema -52.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2008 | | pagina 12