SticktiH^ Bekeer Callinqer Erfaoed> Jammer genoeg liet mijn gezond heid niet toe, mijn werk voort te zet ten. In augustus 1966 heb ik afscheid genomen als wijkverpleegster, maar ik voelde mij zo thuis in Callants- oog, dat ik er tot 1995 ben blijven wonen. de scooter mijn werk had gedaan, was dit een grote vooruitgang. Het was geweldig! Het maakte voor mij het werk zoveel gemakkelij ker. dichtstbijzijnde arts woonde in 't Zand. Er werd dan ook nogal eens een beroep gedaan op mij voor advies en eerste hulp. Ook als er tijdens een oostenwind veel kwallen op strand aanspoelden, werd ik inge schakeld. Ik heb vele uren dienst gedaan in het op strand geplaatste strandhuisje. Callantsoog was in die tijd ook ontdekt als badplaats. Dat is het begin geweest van de bloeitijd van Callantsoog. Veel Inwoners ver huurden tijdens het seizoen hun huis. De Nog steeds wordt er naar gestreefd om van voorlopig geregistreerd museum een geregistreerd museum te worden. Eén voor één worden de benodigde stappen daartoe ondernomen. Door toekenning van subsidie van Rijksmonumentenzorg kon een aantal werkzaamheden ter hand worden geno men, zoals o.a. een nieuwe achterdeur en een nieuwe zijmuur. De vacature in het bestuur van de St. Beheer zal in 2003 worden opgevuld door mw. W. Schoots. Statutaire regels maakten het noodzake lijk dat de heer Leguit ging en de heer Spijker kwam, in het bestuur van de St. Callinger Erfgoed. Het aantal bezoekers van het museum liep iets terug, naar 1347. Het aanzien van de boerderij is al aanzien lijk verfraaid. We hopen dat het vernieu wen van het rieten dak in 2003 voorspoe dig zal verlopen. Wie het hele overzicht wil lezen, kan op zaterdagochtenden in de boerderij dit verslag inzien of een kopie vragen. De overhandiging van de nieuwe auto. Rechts bur gemeester Correljé, in het midden de heer Bree- baart, voorzitter van het Witte Kruis De weegschaal voor het wegen van pasgeborenen moest altijd mee... Zoals gebruikelijk heeft Guus Zeeman ook weer een jaaroverzicht gemaakt. Enkele punten willen we er uit lichten:

De Clock van Callens-Ooghe | 2003 | | pagina 5