Ondanks - dankzij teit met elkaar is het gelukt om vol te hou den. Helaas komt ook aan alle mooie dingen een einde. Als bestuur werd het steeds moeilijker om nieuwe financiële bronnen aan te boren. Je hebt in 15 jaar alle fondsen wel meerdere malen aangesproken en als de Gemeente Zij- pe ook niet bereid is haar subsidie te verho gen dan wordt het steeds moeilijker om een verantwoorde poëzieroute neer te zetten. Tel daar bij op dat het geleur om geld en gebrek aan vrijwilligers die zich intensief wil len inzetten voor dit werk steeds moeizamer te vinden zijn, een bestuur van vijf personen moe wordt om te vechten. Daarom is door het bestuur van 'Stichting Kunst in Callants- oog' unaniem besloten dat de vijftiende poë zieroute tevens de laatste was. Op zaterdag 11 mei 2002 werd door Maarten Mourilc de laatste poëzieroute geopend. Zo was de cirkel rond en zo is het goed. Ons rest een mooie herinnering. Dankzij de oplettendheid van de heer H. Raap kunnen wij u hieronder een lijstje geven met wijzigingen die hij voorstelt. Blz. 4 1964 Previnaireweg en bunga lows reeds gebouwd. Rechts paar- destal van fam. Kloosterboer. Boer derij van Teun Mooij reeds ge sloopt. Blz. 24 1938 Aan de Jewelweg is in de verte reeds de boerderij (Grietjes Hoeve later) te zien van Kater (la ter Hoitink). Herbouwd na brand 1932. Blz. 50 1919 Gemeentehuis reeds uitge breid (1918). Tot na 1918 maar voor 1920 (huisje van Braam staat er nog) Blz. 68 1946 Deze foto dateert van kort na de oorlog. Alle bebouwing voor bij Hotel de Vries is weg, evenals de villa's op de duinen en de mu ziektent. Blz. 73 1957 Stuijvezandeweg al be bouwd. In 1954 waren de huizen aan de Zeeweg net gebouwd. Stuij vezandeweg kwam iets later. Blz. 82 1966 Het witte huis met het vogeltje op de punt staat nog aan de Zeeweg. Daar werd de bunga low voor mevrouw Van Eek ge bouwd, al voor 1970. Blz. 84 1940 Deze foto is van voor de oorlog want voorbij het vierde huis van rechts (burgemeester Ba ken) stond na de oorlog geen huis meer. Blz.104 1964 Het dorpshuis was in 1968 al in aanbouw en op deze foto is het voetbalveld met de kleedka mers nog in oorspronkelijke staat. Blz.108 1951 Deze foto dateert van na de oorlog. Rechts het huis van Jan Marees. Dat is na de oorlog ge bouwd. Blz.110 1965 De boerderij heeft reeds een witte voormuur en wordt dus al niet meer bewoond door Paul Voorthuizen. Deze foto is van ver na de oorlog. Blz.144 1955 De boerderij rechts (nu Hylcsos) wordt ten tijde van de foto nog bewoond door de fam. C. Baken (zie hooiberg die Beers nooit had!). Blz.164 1990 In 1960 woonden Jaap en Bets Zwaan nog op de boerderij, was hun huidige huis dus nog niet verbouwd, evenmin als het huis van Wim en Karina gebouwd was. Ondanks het minutieus onderzoeken van alle gegevens voor het boek 'Een unieke kijk op een eeuw Callantsoog en Groote Keeten' is toch een aantal jaartallen bij de foto's kennelijk niet goed weer gegeven. De redactie roept de lezers van het boek op om nog eens kritisch te kijken naar de voorgestelde wijzi gingen. Wellicht lukt het ons zelfs om de exacte jaartallen boven water te krijgen! Mocht u overigens zelf nog een voorstel hebben tot wijziging van de jaartallen, schroomt u dan niet en geef het door aan de redactie. Als we meer zeker heid hebben over de juiste jaartallen, dan zullen we een erratum plaatsen die u naar believen zelf kunt verwerken in het boek. -17.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2003 | | pagina 17