ftest&risctie vereniging Caltant£©0g UITNODIGING tot het hijwonen van de Algemene Ledenvergadering op donderdag II maart 1993 in het Dorpshuis 'Kolfweid' te Callantsoog. Aanvang 20 uur. Men wordt verzocht bij binnenkomst de presentielijst te tekenen. AGENDA 1 Opening door de voorzitter 2 Notulen van de Algemene Ledenvergadering d.d. 3 april 1992. (Reeds gepubliceerd in de Clock no. 2, juni 1992, een paar exemplaren liggen tijdens de vergadering ter inzage) 3 Ingekomen stukken en mededelingen 4 Jaarverslag van de secretaris 5 Jaarverslag van de penningmeester en voorstel om de contributie in 1994 met 2,50 te verhogen. 6 Verslag van de kascontrolecommissie 7 Verkiezing van de kascontrolecommissie 8 Mededelingen van de werkgroepen 9 Toelichting op de excursie 1993 10 Bestuursverkiezing. Aftredend zijn Annie Smit-de Vries, Adriaan Kuiler en Cor Spijker. Adriaan Kuiler en Cor Spijker stellen zich verkiesbaar, Annie Smit-de Vries stelt zich niet meer herkiesbaar. Door het verscheiden van ons bestuurslid Cees Schaap is een extra bestuurszetel vacant. Het bestuur stelt voor om te benoemen: Eventuele voorstellen voor tegenkandidaten kunnen tot een uur voor de aanvang van de vergadering bij het bestuur worden ingediend. 11 Rondvraag 12 PAUZE 13 Annie Vries-Jimmink zal een voordracht houden over het leven vroeger op een koeboerderij in het Koegras. 14 Vertoning film door Ko Rellage opgenomen tijdens onze excursie in juni naar Texel. 15 Sluiting VERSLAG VAN HET ZEVENDE VERENIGINGSJAAR 1992 door Cor Spijker 1 INLEIDNG Er ligt een jaar achter ons, waarin door onze vereniging veel activiteiten zijn ontplooid. Er was voor een ieder elk wat wils: het volgen van cursussen, het meegaan met een excursie of het daadwerkelijk meehelpen om andere zaken van de grond te krijgen. We denken hierbij vooral aan het oprichten van de stichting Callinger erfgoed'. Nog steeds stijgt het aantal leden, weliswaar niet meer zo snel als in het verleden, doch een gestadige groei is nog steeds zichtbaar. We scharrelen om de vierhonderd leden, een aantal waar we nog niet zo lang geleden absoluut niet aan durfden te denken. Dit aantal is erg belangrijk, niet alleen voor de inkomsten van de penningmeester, doch ook om waar nodig je stem te laten horen als het gaat om het conserveren van allerlei natuur- en cultuurhistorische waarden, die thans en in de toekomst in onze gemeenschap verrijkend zullen werken. Ons nageslacht zal ons daar dankbaar voor zijn. Het klinkt bijna gênant, maar toch betreden we na het getal 400 de weg, die naar de 500 leidt. Je griezelt bijna als je er aan denkt, doch dat gevoel hadden we ook bij het bereiken van het 300ste lid. Dus niets nieuws onder de zon. Helpt u ons mee die 500ste te bereiken? 2 BESTUUR Het bestuur bestond uit: Adriaan Kuiler, voorzitter (aftredend 1993); Jacob Vos, vice-voorzitter (aftredend 1995); Cor Spijker, secretaris (aftredend 1993); Co de Bakker, penningmeester (aftredend 1994); Henk Kruisveld, lid (aftredend 1995); Wim Lastdrager, lid (aftredend 1994); Annie Smit-de Vries, lid (aftredend 1993); Wim Zeeman, lid (aftredend 1994) vyh er a Qir

De Clock van Callens-Ooghe | 1993 | | pagina 11